ERASMUS EDUCATION DAY/ DYKTANDO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Dnia 16 marca 2015 r. w naszej Uczelni odbyła się X edycja dyktanda z języka angielskiego i Dzień Erasmus Plus. Oba wydarzenia przyciągnęły prawie 400 uczniów ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Lektorzy Studium Języków Obcych PWSZ  w Głogowie i Centrum Językowego Gołębia oprócz dyktanda przygotowali szkolenie dla nauczycieli z najnowszych metod nauki języka angielskiego oraz  quiz dotyczący wiedzy na temat Św. Patryka. Ogłoszenie wyników w przyszłym tygodniu. Kibicujemy uczestnikom i trzymamy kciuki!

Uczelniane Biuro Erasmus zaprezentowało uczniom oraz studentom, jakie możliwości i korzyści przynosi  uczestnictwo w wyjazdach na studia i praktyki w ramach programu Erasmus+

Swoim doświadczeniem podzieliła się nasza Absolwentka, która w ramach Programu LLP Erasmus wyjechała na studia do Grimsby w Wielkiej Brytanii. Opowiedziała o życiu studenckim o różnicach w systemie edukacyjnym. Przekazała praktyczne informacje na temat życia w innym kraju. Zachęcała do wykorzystania takiej możliwości, jaką mają nasi studenci. Dzięki zagranicznym wyjazdom uczestniczą w międzynarodowych projektach, które są szeroko cenione wśród Pracodawców. Nasi studenci i absolwenci, którzy skorzystali z wyjazdów śmiało mogą powiedzieć, że uczestnictwo w programie LLP ERasmus i Erasmus+ zmieniło ich życie na plus:)

Dziękujemy wszystkim za przybycie. Zachęcamy do skorzystania z możliwości jakie daje program Erasmus+

GALERIA relacja z dyktanda:  TV MASTER