(OFERTA) Wirtualne targi edukacyjne British Council

Drogie Studentki, Drodzy Studenci!

Biuro Współpracy z Zagranicą PWSZ w Głogowie oraz British Council pragną zaprosić Państwa na pierwsze w historii British Council europejskie wirtualne targi edukacyjne. Wydarzenie jest adresowane do uczniów i studentów zainteresowanych studiami licencjackimi i magisterskimi w Wielkiej Brytanii.

Rejestracja jest już otwarta, zachęcamy do zapisów!

  Opis wydarzenia:

Study UK Europe: Gateway to the UK to pierwsze w historii British Council, europejskie wydarzenie online adresowane do wszystkich, którzy rozważają studia w Wielkiej Brytanii zarówno na poziomie licencjackim, jak i magisterskim.

Pomiędzy 19 października a 13 listopada w wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele ponad 60 brytyjskich uniwersytetów, w tym trzynaście z pierwszej dwudziestki najlepszych brytyjskich uczelni w 2021 r. ogłoszonej przez Times Higher Education, najważniejsze walijskie i szkockie szkoły wyższe, a także wiele uniwersytetów należących do elitarnej brytyjskiej ‘Russell Grup’.

W ramach wydarzenia zapraszamy uczniów i studentów do skorzystania z platformy umożliwiającej:

  • Umówienie prywatnych spotkań online z przedstawicielami uniwersytetów;
  • Wzięcie udziału w webinariach i uzyskanie najważniejszych informacji związanych ze studiowaniem w Wielkiej Brytanii – m.in. na temat najpopularniejszych kierunków oferowanych europejskim studentom, procedur związanych z aplikowaniem oraz pierwszych kroków na brytyjskiej uczelni;
  • Zdobycie najświeższych wiadomości z poszczególnych uniwersytetów na temat oferty stypendialnej dla kandydatów z Unii Europejskiej, czy kosztów studiowania w Wielkiej Brytanii;
  • Uzyskanie wskazówek dotyczących wiz i ubezpieczenia zdrowotnego dla studentów z Unii Europejskiej;
  • Wysłuchanie prezentacji przygotowanych przez obecnych i byłych studentów brytyjskich uniwersytetów pochodzących z całej Europy;
  • Spotkania online z ekspertami British Council;
  • Uzyskanie informacji na temat testów językowych i wymagań brytyjskich uniwersytetów związanych ze znajomością języka angielskiego.

  Jak można dołączyć do wydarzenia?

Link do rejestracji: https://bit.ly/3bRLLry

Zwracamy uwagę, że aby móc w pełni skorzystać ze wszystkich funkcjonalności platformy, uczestnicy powinni zarejestrować się i wziąć udział w wydarzeniu indywidualnie. Jest to lepsze rozwiązanie, niż np. uczestnictwo nauczyciela z grupą uczniów, ponieważ umożliwia interakcję, możliwość zadawania pytań i włączenia się do dyskusji każdej z osób biorących udział w spotkaniu lub webinarium. Dodatkowo, zapisując się indywidualnie, każdy z uczestników znajdzie wszystkie potrzebne informacje w swojej skrzynce mailowej.

Zapraszamy!