Konkurs EDUinspirator 2021

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w konkursach FRSE: EDUinspirator, Młody EDUinspirator (nowość!) oraz EDUinspiracje Media.

Hasło tegorocznych konkursów brzmi: „Twój sukces inspiracją dla innych”. O tytuł Młodego EDUinspiratora 2021 mogą ubiegać się studenci uczelni wyższych.

EDUinspirator to konkurs dla osób, które aktywnie angażują się w realizację międzynarodowych projektów edukacyjnych. Szukamy osób, których działania wyróżniają się wysoką jakością i które wpływają na otaczającą rzeczywistość dzięki uczestnictwu w programach zarządzanych przez FRSE. EDUinspiratorem może zostać osoba, która dzięki udziałowi w projekcie rozpoczęła swoją przygodę z działalnością edukacyjną, rozwinęła kompetencje i zdolności oraz pozytywnie wpłynęła na środowisko lokalne. EDUinspirator to również mentor, który potrafi podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą, aby podnieść kwalifikacje innych osób i w ten sposób przyczynić się do ich sukcesu. W konkursie może wziąć udział każdy, kto był uczestnikiem projektów realizowanych w ramach programów zarządzanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji w latach 2007-2021. Aby wziąć udział w konkursie, należy zgłosić swoją kandydaturę poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego w systemie OnLine FRSE. Zgłoszenia należy przesłać do 30 czerwca 2021 r.

Więcej informacji o konkursie znajdą Państwo na stronie: http://eduinspiracje.org.pl i w regulaminie konkursu.